Бажання
Додайте товари у бажане
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Датовані 2021 рік щоденники, планінги

Купити датовані щоденники, планінги, календарі в Інтернет-магазині КанцКапітал

Датований щоденникДатований щоденник невід'ємний аксесуар офісного працівника. Купіть датований 2020 рік щоденник у нас в магазині і Вам не треба буде тримати масу інформації в голові.

Датований щоденник також має масу корисної інформації: календарі на попередній і наступний рік, офіційні свята різних країн, міжнародні телефонні коди і коди міст, одиниці виміру, розміри одягу, штрих-коди різних країн, відстані між містами. Торгова марка « БРІСК» в цьому році порадувала покупців відмінним рішенням: у датованому щоденнику 2020 років немає додаткових 2 тижні на 2021 рік. Правда дуже зручне рішення? Так само з'явилися в асортименті нові обкладинки з якісного шкірозамінника: NUBA-приємна на дотик, красиві насичені кольори; Milano-з ефектом металіка, FRANKFURT-якісний щільний шкірозамінник для м'якої інтегральної обкладинки і VIENNA- тач-ефект надає їй шикарний вид, насичені тони. Всі щоденники, при Вашому бажанні можна відтіснити Вашим логотипом .

Датований планінг зручний для керівників та секретарів. У ньому можна помістити трохи інформації про свої плани. Компактно розміщується на столі.

Квартальні календарі, перекидний календар, календарі у вигляді будиночків на стіл теж полюбилися нашими клієнтами. Володіють необхідною інформацією, завжди на виду, яскраві, барвисті, є хорошим доповненням інтер'єру офісу . Вони є різної тематики: нейтральна природа, запашна кава, і звичайно ж присвячені майбутньому році - 2020 рік Сталевої Криси . Тому милі щурики будуть красуватися на календарях квартальних і будиночках весь рік.

Вгору