Бажання
Додайте товари до списку бажань
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Офісний папір та паперова продукція

Детально про офісний папір

У будь-яких навчальних закладах, офісах, підприємствах бізнес-індустрії неможливо уявити документообіг і трудові будні без офісного паперу. Цей носій інформації, незважаючи на комп'ютеризацію виробничих процесів, не може бути витіснений з ужитку. Нотатки, договори, факсимільні повідомлення, копії документів - для всього потрібно купити папір офісний.

Особливості застосування

Цей вид канцелярського приладдя необхідний там, де передбачається фіксація і будь-яке пересування інформації. Нанесення символів на такий носій можливе рукописним або механічним способом (за допомогою оргтехніки).

Папір офісний (купити його можна недорого) необхідний для:купить бумагу офисную

 1. Фіксації і відображення інформації (у монохромному, кольоровому вигляді).
 2. Копіювання документів (ксерокс, факсимільні повідомлення).
 3. Нестандартне застосування - для рукоділля (наприклад, виготовлення квітів, прикрас, декору), пап'є-маше, упаковка подарунків тощо.

Використовується матеріал вдома і в комерційному секторі. У банківських установах, відділах бухобліку, в держінстанціях можуть знадобитися особливі категорії продукції.

Різні формати одного носія інформації

Купити офісний папір недорого в Україні пропонує наш інтернет-магазин КанцКапітал. Ми подбали, щоб задовольнити вимоги широкої сфери споживачів, пропонуємо цей канцелярський товар в різному виконанні:

 • листи для друку форматів А3 / А4 / А5, ватмани (А1);
 • конверти С4, С5, С6, Е65;
 • стікери для записів, закладки (багатобарвні набори);
 • щоденники (датовані і прості);
 • блокноти;
 • записні книжки;
 • журнали спецпризначення (касові, облікові книги, бухгалтерські бланки);
 • витратні матеріали для оргтехніки (касові стрічки, факс-папір, основа для копіра і ін.).

Сьогодні неможливо уявити офіс без паперу. Оригінали документів з підписом і мокрою печаткою неможливо передати сканером, тільки поштою в старому-доброму конверті. А записані дані зі смартфона легко втратити, помилково видалити або просто не заглянути в розділ «заміток», а стікер з нагадуванням на робочому столі точно стане в нагоді. Тому в офісі обов'язково потрібен папір відмінної якості.

Як вибрати

Стандартні листи для друку документів - А4. Але це тільки формат, а є ще видова приналежність, сформована за сукупністю хімічних, фізичних і електростатичних властивостей. В облік береться щільність, білизна, товщина, твердість, шорсткість матеріалу тощо.

Ключова характеристика, за якою вдасться вдало купити папір офісний - щільність:

 • 80 г / м² буде оптимальною для лазерного друку. Цей показник вважається універсальним, підходить для будь-якого друкарського обладнання. Часто використовується щільність 70-75 г / м² в Україні;
 • 60-65 г / м² - щільність листів для матричного принтера, старої друкарської машинки. Це газетний папір;
 • 90-280 г / м² підходить для сучасної оргтехніки (сумісність дивіться в інструкції).

Якщо клас щільності не збігається, зростає ризик захоплення кількох аркушів одночасно, їх розриву, застрягання (низька щільність) або папір просто застрягне в тракті протягання (висока щільність).

Якщо вам потрібен якісний папір офісний, купити за хорошою ціною продукцію потрібного формату пропонує наш каталог КанцКапітал. Величезний асортимент, товар перевірених брендів BUROMAX, ZOOM, Fresh, доставка замовлень в будь-який куточок України (Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя). Ми приймаємо заявки різних масштабів (офісний папір оптом і в роздріб), співпрацюємо з приватними клієнтами та великими організаціями, пропонуємо хороші персональні знижки, індивідуальні умови оплати, доставку в офіс.

Вгору