Бажання
Додайте товари у бажане
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Портфелі пластикові

Купити портфелі пластикові в Інтернет-магазині КанцКапітал

Портфелі пластиковіВ цьому розділі магазину КанцКапітал представлені портфелі пластикові, які потрібні для зберігання і перенесення різних паперів і документів. Завжди можна швидко і зручно скласти папери в такий пластиковий портфель і захистити їх під час дороги від попадання вологи або інших небажаних дій.

Портфелі пластикові - це спеціальне канцелярське приладдя для переміщення паперів і документів. Ви напевно стикалися з ситуаціями, коли на вулиці йде дощ або сніг, а треба віднести або відвезти папери в інший офіс або фірму. Щоб не зіпсувати папери, треба їх покласти в непромокальну упаковку і в цьому випадку ідеальним рішенням стане пластикова папка. Всередині такі портфелі розбиті на відділення для зручного сортування документів, а закриваються вони на зручну клямку.

Пластикові портфелі папки представлені в широкому асортименті різних відомих фірм, наприклад таких як AXENT, Eagle, Акцент, Buromax і інші. Вибір канцтоварів в нашому магазині сподобається всім покупцям, а невисокі ціни зроблять товар доступнішим.

Купити портфелі пластикові в магазині канцтоварів КанцКапітал дуже просто, подзвонивши нашим менеджерам і оформивши замовлення. Багато хто ще використовує картонні папки, які теж можна купити в нашому магазині.

Вгору