Бажання
Додайте товари у бажане
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Подарунки Статуетки

Купити сувеніри із кераміки в Інтернет-магазині КанцКапітал

сувеніри із керамікиВ перекладі з французького слово "сувенір" означає "спогад", тобто пам'ятний подарунок. Він може бути дуже дорогим і не дуже. Ми пропонуємо керамічні сувеніри дешево в Києві в якості символічного подарунка.

Фігурки зроблені з глини і покриті білою глянсовою фарбою. Щоб надати їм більше урочистості і привабливості дизайнери прикрасили керамічні фігурки стразами. Помилуйтеся на цю красу, виберіть подарунок імениннику або просто коли йдете в гості. Ціни приємно вас здивують.

В асортименті золоті і срібні керамічні фігури. Золото і срібло здавна вважалося символом багатства і благополуччя. Керамічні фігурки золотого і срібного кольору виглядають дуже ефектно, красиво, дорого. Вони глянсові або матові, а ще дизайнери, щоб надати особливого лоску, використали золоту або срібну присипку. Вийшло просто чудово. Оцініть самі цю красу.

В теперішній час, коли усі звикли дарувати на дні народження або свята банальні конверти з грошима, хочеться виділитися, бути індивідуальним і залишити якусь пам'ять про цей святковий день. Керамічні фігурки гарне доповнення до основного подарунку, дивлячись на неї, іменинник згадуватиме свій святковий день і вас того, хто подарував йому таку красу.

Вгору