КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик

Фарби і матеріали для художника

Фарби та матеріали для художника

Ця група для професійних художників. Тут можна купити фарби-масляні, акрилові в різних упаковках. Масляна фарба складається з пігменту, масла і скіпідара.

Пігмент що визначає колір кожної фарби змішується з маслом рослинного походження. Головна перевага олійної фарби - пластичність матеріалу і можливість виправлення протягом усього робочого процесу, тому що вона сохне повільно.

Акрилові фарби - синтетичні фарби на основі акрилової кислоти. Вони відрізняються світло-, водо і термостійкістю, щільним зчепленням з поверхнею. Акрил має велику сферу застосування: оформлення інтер'єрів, розпис виробів з ремесла.

Темперною називають фарбу, виготовлену на основі емульсійного сполучення і пігмента. Темпера унікальна фарба яка дозволяє створювати складні кольори і відтінки шляхом накладення одного кольору на інший, як кольорові скельця. Вона поєднує властивості акварелі і масляних фарб, швидко сохне, стійка до світла. В якості основи можна використовувати будь-який загрунтований матеріал: дерево, полотно, картон, папір.

Вгору