Інтернет-магазин Канцкапітал успішно працює вже 18 років. Основним напрямком компанії є обслуговування офісів усим необхідним товаром:від паперу, ручки, олівця, до кави, цукру, чаю. Робимо достаку товару кліенту в офіс по Києву та Київській області. По Україні доставляємо зручним Вам перевізником.

     Для школярів пропонуємо товари для школи та дозвілля. Для юних художників є вибір фарб, паперу, пензликів.

     Для дошколят багато різних яскравих розмальовок, книжок з розвиваючими завданнями, прописи, ігри та іграшки.

     Для людей котрі займаються хендмейтом також є вибір різноманітного матеріалу.

     Команда Компанії "Канцкапітал" працює над тим. щоб ви отримували задоволення від нашого товару та сервісу.

 

Канцтовари -важлива частка нашого життя

     Сучасному офісу неможливо обійтись без канцелярських товарів та різних офісних дрібниць.Вони роблять затишок и чудовий настрій офісним працівникам.Без ручок, офісних дрібниць, пластикових папок, сегрегаторів, стікерів, книг обліку та паперу А4 для прінтера не в змозі працювати ні один сучасний офіс. Необхідно купити канцтовари для повноцінної роботи підприємства.На робочому столі кожного співробітника повинен знаходитись настільний набір з різними офісними дрібницями:ручки гелеві, кулькові,масляні, олівці, скріпки, кнопки, степлер, діркопробивач, ножиці та інше. Канцелярські аксесуари для керівників повинні відрізнятися не тільки відмінною якістю,діловим стилем, оригінальним дизайном, але й індивідуальністю, так як вони служать керівнику при прийнятті важливих рішень.Наш магазин канцтоварів у Києві створює найкращі умови для того, щоб Ви могли швидко замовити та недорого купити офісні та шкільні товари.Створення комфорту при закупівлі-основна задача наших співробітників.А якщо Вам необхідно купити канцелярські товари оптом, то у нас є індивідуальні знижки, які Вам сподобаються.

     В цьому році ми зацікавимо дітей та їх батьків якісними , яскравими товарами для школи:ранці, пенали, пензлики, альбоми для малювання, папір для акварелі, гуаш, зошити різних відомих брендів.Купити канцтовари різних брендів можливо з доставкою по всій Україні.

МАГАЗИН КАНЦТОВАРІВ У КИЄВІ -КУПИТИ КАНЦТОВАРИ З ДОСТАВКОЮ

     на сьогодні навіть неможливо уявити собі офіс без канцелярських товарів.Вони потрібні кожному, майже як повітря.Тому кожен турботливий керівник повинен наповнити офіс необхідними канцелярськими товарами.

"Kanckapital" магазин канцтоварів, побутових та господарчіх товарів у Києві пропонує великий вибіртоварів для школи та офісу по гарним цінам. У вас є можливість придбати багато цікавого товару для офісу, творчості, розваг як оптом, так і в роздріб.

     Завітайте на наш сайт та виберіть собі папір форматів а4 а5 а3 , ручки, папки,офісне обладнання та інші товари. Таким чином завітавши до нас у магазин"Kanckapital"ви одразу купете все , що потрібно для офісу та дому. Також у нас є великий вибір товарів для школярів, починаючи з ручки і закінчуючи ранцем.

     Якщо Вам потрібні канцтовари у Києві купити по доступним цінам, завжди завітайте у магазин Канцкапітал и ми запропонуємо вам продукцію, котра є в наявності, або розміщена в наших каталогах.Також можливо зразу глянути ціну і якість товару.

     Магазин у Києві завжди пропонує своїм клієнтам тільки якісні товари від добропорядних виробників.Ми постійно проводимо акції , котрі теж вас порадують при закупівлі.У нас можливо купити всі необхідні товари для школи, дитячого салка або гуртків по інтересам.

     Якщо у Вас виникли труднощі при купівлі товару, наші консультанти з радістю Вам допоможуть.

     У нашому магазині є доставка по Києву, Києвській області та по всій Україні. Ми завжди раді новій співпраці! Купити канцтовари та господарчі товари з доставкою по Києву можливо у нас .