Бажання
Додайте товари до списку бажань
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Штемпельна продукція

Купити штемпельну продукцію в Інтернет-магазині КанцКапітал

Штемпельна продукціяШтемпельна продукція являє собою нумератори, самонабірні штампи, оснащення для печаток і штампів і так далі. Така продукція просто необхідна для діловодства, без неї не можна нічого зробити.

У нашому інтернат магазині для наших клієнтів є великий асортимент таких товарів. Серед якого, можна самонабірні штампи купити за доступними цінами.

Настільні штемпельні подушки потрібні обов'язково для роботи з ручними печатками. Вони виробляються зі спеціальних матеріалів, в основі такої подушки лежить мікроволокно, яке добре вбирає фарбу. Штемпельні подушки у нас можна придбати синього, фіолетового, чорного і зеленого кольору або безкольорові і самому заправити. Вони можуть бути різних форм: круглі, прямокутні та квадратні.

Як правильно підібрати штемпельну подушку до своєї печатки або штампу? На штампі, печатці написана модель товару і торгова марка. Продиктуйте ці данні нашому менеджеру і ви отримаєте вірні змінники до своїх штампів.

Ви зможете замовити подушки самих різних форм. Заправляються такі подушки фарбою, яка виготовляється на водній основі, яка дозволить зробити приблизно близько 10000 відбитків, це вже буде залежати від розміру самої друку. Зберігати такі подушки потрібно в пластикових коробках, які виготовлені з пластику. Вони допоможуть уберегти їх висихання. У магазині є також змінні штемпельні подушки, які представляють собою картридж, який дозволяє фарбувати відбиток автоматично. Одного картриджа вистачить приблизно на 3000 відбитків. Штемпельні подушки купити в магазині «Kanckapital» можна найрізноманітніші. Використовувати фарбу для кожного штемпеля треба тільки ту, яку рекомендують виробники.

У нас є широкий вибір кольорів штемпельною фарби. Якщо у вас при виборі покупці штемпельних подушок будуть виникати труднощі, то ми завжди зможе вам прийти на допомогу.

Магазин «Kanckapital» пропонує канцтовари в офіс тільки найкращої якості за недорогими цінами. Зробивши у нас в магазині покупку, ви обов'язково залишитеся задоволені продукцією, яка допоможе Вам полегшити роботу. Продукцію, яку ми пропонуємо, тільки найкращої якості від найкращих виробників. Тому нам довіряють наші постійні покупці.

Вгору