Бажання
Додайте товари у бажане
КанцКапітал - Ваш надійний партнер!
0
Мій кошик
Каталог

Папки пластикові (кутики, на кнопці, на блискавці)

Купити папки пластикові (кутики, на кнопці, на блискавці) в Інтернет-магазині КанцКапітал

Папки пластикові на блискавціВ цьому розділі канцелярських товарів магазину kanckapital.com.ua Ви можете вибрати і придбати пластикові папки на кнопці, кутики і папки на блискавці. В них зручно зберігати і переносити документи і вони будуть корисні як офісним працівникам так і школярам або їх батькам. Додатковий захист Ваших паперів і документів від вологи і забруднення ніколи не буде зайвим.

Пластикові папки на кнопці, на блискавці або кутики розраховані на щоденне використання, їх простота позитивно відображається на ціні і робить товар доступним усім покупцям. Папки-конверти і пластикові папки на кнопці представлені в різних кольорах і мають найпоширеніші формати А4 і А5.

Якщо ж Ви хочете читати текст, не дістаючи папір з папки, то можна купити прозорі пластикові папки. Багато різних фірм займається випуском таких зручних папок і в нашому магазині представлені бренди: Alpha, Skiper, Eagle, DATUM, Josefоtten, AXENT і інші. Зручність пластикових папок на кнопці оцінять студенти, оскільки в них можна носити зошити, лекції і роздруковані конспекти, не боячись втратити або зіпсувати. Купити папки на кнопці (блискавці) або папки-конверти в магазині, що пропонує канцтовари в Києві, можна дуже просто, подзвонивши менеджерові по контактних телефонах або самостійно оформивши замовлення через сайт. Товар можна купити з доставкою по Києву і Україні або забрати в офісі компанії.

Для ділових людей можуть знадобитись візитниці, які представлені в наступному розділі.

Вгору