3 причини чому краще придбати все необхідне до школи в червні:

Працюючи на ринку шкільних канцелярських товарів більше 20 років, кожен сезон аналізуючи покупки своїх покупців і покупців конкурентів, ми з впевненістю можемо назвати цих 3 причини:

1. Найбільший асортимент рюкзаків купити в Україні можна тільки в червні. Також до кожного ранця Ви завжди підберете пенал, який сподобався, і сумку для взуття в одному стилі. Дрібна канцелярія для школи: акварельні фарби, гуаш, пензлики, набори кольорових олівців, папки для зошитів і праці, альбоми для малювання, щоденники і інші необхідні дрібниці теж у величезному асортименті. Багато хто вже помічав, що купити рюкзак, який сподобався, в серпні вже неможливо, вони закінчилися по усій Україні. Приходи шкільного товару розпочинаються з квітня і закінчуються приблизно до середини червня. Багато покупців придивляються який ранець краще вибрати своїй дитині. Тому на ринку є повний вибір рюкзаків, пеналів до них і сумок для взуття. Підібрати своїй дитині комплект з улюбленими героями буде простіше, ніж якщо Ви підійдете до цього питання в середині або кінці серпня. Школярів старшокласників порадує величезний асортимент пеналів-тубус торгівельної марки КАЙТ, у вигляді косметички.

2. Немає великих черг і штовханини. Є можливість спокійно примірити рюкзак і підібрати до нього аксесуари. Як правильно підібрати ранець? На що передусім варто звернути увагу? ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА:

-Ортопедична спинка.

-Вага і розмір рюкзака.

- Світловідбиваючі елементи

- Матеріал

- Лямки

- Кишені

- Зовнішній вигляд

3. Ціни на продукцію найоптимальніші. В Україні існує тенденція підвищення курсу долара до кінця серпня, тому продавці вимушені підняти ціни. Деякі продавці піднімають ціну, завдяки ажіотажу перед 1 Вересням. Враховуючи вище перелічені умови ми рекомендуємо заздалегідь підготувати свою дитину до школи, підібравши їй зручні і хороші за ціною рюкзак, пенал і сумку, які сподобались. Бажаємо вдалих покупок і запрошуємо в наш магазин на вул. Атонова 14 або замовляйте на сайті. Якщо якусь модель не знайшли на сайті, подайте заявку і наші менеджери замовлять вам її. До того у нас є акції до школи. Купивши рюкзак KITE 2020 отримуєте в подарунок сумку для взуття або пенал. І усім хто купує ранець Кайт 2020 доставка безкоштовна по всій Україні.